Ideą grupy konsultacyjnej jest wymiana doświadczeń terapeutycznych na gruncie praktycznym. W ramach jednego spotkania istnieje możliwość zaprezentowania własnego studium przypadku, a następnie uzyskania wsparcia prowadzącego i grupy w kontekście zastosowania odpowiedniej techniki hipnoterapeutycznej. Co ważne, na bieżąco ćwiczymy konkretne umiejętności, pomocne w pracy z przedstawionym zagadnieniem.

W trakcie jednego warsztatu szansę na przedstawienie swojego studium przypadku mają cztery osoby. Pozostali uczestniczący w spotkaniu danej grupy korzystają, biorąc udział w dyskusjach i wspólnie analizując przedstawione przypadki.

Grupa konsultacyjna jest przeznaczona dla absolwentek i absolwentów całościowego kursu z hipnozy terapeutycznej, organizowanego przez nasz instytut.

 

Prowadzący: Jan Dyba

Termin najbliższej grupy konsultacyjnej: 8 kwietnia 2023 r. (sobota)

Plan warsztatu:

  • Moduł 1 (10:00–11:30)

o   Studium przypadku nr 1 – prezentacja

o   Omówienie i analiza grupowa

o   Praktyczny trening umiejętności

  • Moduł 2 (11:45–13:15)

o   Studium przypadku nr 2 – prezentacja

o   Omówienie i analiza grupowa

o   Praktyczny trening umiejętności

  • Moduł 3 (14:30–16:00)

o   Studium przypadku nr 3 – prezentacja

o   Omówienie i analiza grupowa

o   Praktyczny trening umiejętności

  • Moduł 4 (16:15–17:45)

o   Studium przypadku nr 4 – prezentacja

o   Omówienie i analiza grupowa

o   Praktyczny trening umiejętności

 

Forma warsztatu: hybrydowa - spotkanie stacjonarne w Krakowie, a oprócz tego - dla chętnych - możliwość uczestnictwa zdalnego (za pośrednictwem Zooma).

Cena (dotyczy udziału w całym spotkaniu grupy konsultacyjnej):  

  • osoba przedstawiająca studium przypadku – 250 zł
  • osoba obserwująca – 150 zł

Jeśli osoba obserwująca wyrazi chęć przedstawienia swojego studium przypadku, a znajdzie się wolny moduł, istnieje szansa na przejście z poziomu obserwatora na poziom prezentacyjny również w dniu warsztatu (z uiszczeniem różnicy cenowej).

Zapisu można dokonać poprzez formularz elektroniczny: DOSTĘPNY TUTAJ oraz drogą mailową – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.