Kojarzony jest zwykle z odmiennym stanem świadomości, wywołanym sztucznie przez zewnętrzne czynniki, jak choćby rytmiczne uderzanie bębnów. Osoba w transie miałaby wykonywać czynności, do których zwykle nie byłaby zdolna.
W tej obiegowej opinii jest trochę prawdy. Otóż stan transu, który jest wykorzystywany we współczesnej psychologii i psychoterapii faktycznie pozwala na to, do czego nasz mózg nigdy by nie dopuścił w stanie pełnej świadomości. Oznacza to, że trans pozwala nam zredukować hamulce i przeszkody, które często uniemożliwiają proces terapeutyczny lub po prostu utrudniają nam życie w różnych jego aspektach.


Z własnej praktyki terapeutycznej wiem, że ten stan pozwala moim pacjentom uporać się z wieloma codziennymi przeszkodami: przewlekłym bólem, nieśmiałością, lękiem, fobią, czy permanentnym stresem.


Dlatego teraz chciałbym zaproponować Państwu jednodniowy warsztat pracy w transie, który pozwoli Państwu na zgłębienie własnej psychiki i doświadczenie emocji poprzez maksymalną koncentrację na sobie. Wspólnie będziemy zgłębiać techniki transowe, które mogą dokonać realnych zmian w Państwa życiu.


Warsztat adresowany jest do osób które:

  • przeżyły lub przeżywają stres w życiu, domu lub pracy
  • odczuwają zmęczenie
  • chcą poznać nowe sposoby panowania nad emocjami
  • chcą poczuć ulgę w bólu i zredukować napięcie
  • chcą rozwinąć w sobie wewnętrzny spokój
  • chcą rozwinąć i poznać lepiej siebie i swoje potrzeby

 

Kiedy i gdzie?

      Warsztat odbędzie się w Zakopanem w okolicach dworca autobusowego i kolejowego

      Termin: 5 lipca 2014 od godziny 10 do 18.

      Koszt: 100 zł od osoby

      Zgłoszenia na warsztat przyjmujemy do końca czerwca.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu w przypadku niewystarczającej liczby uczestników

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztacie prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod numerem 602655100